Lære mer om markedsføring av din bedrift? Siste mulighet for påmelding er i dag, meld på!

Flere av våre medlemmer har belyst at de synes markedsføring er en tidkrevende oppgave, som ofte skal gjøres “på toppen” av andre arbeidsoppgaver.
For de større bedrifter som har egne ansatte til formålet, så kan oppgaven også føles stor og jungelen av sosiale kanaler som bør velges er nettopp ditto stor- og i stadig endring. Så om du jobber i en mindre, mellomstor eller stor bedrift, så er vi sikre på at du vil dra nytte av workshopen omhandlende markedsføring av din bedrift!

Vi ønsker derfor å samle 5-10 stk. som kan delta i en workshop hvor vi deler kunnskap omhandlende markedsføring, hvor vi gjennomgår de ulike sosiale medier og ikke minst sammen finner vi gode verktøy og inspirasjon til å løfte markedsføringen i din bedrift!
Det vil også bli innleid en ekspert på området som vil løfte våre blikk så vel som kompetansenivå.

Møtene avholdes hos Næringsforumet i Kleverveien 3 og oppstart avklares så snart arbeidsgruppa er fastsatt. For våre medlemmer og partnere er workshopen kostnadsfri.

Påmelding gjøres ved å sende mail til: tina.leqvamb@vestbynf.no

%d bloggere liker dette: